Teknik Destek

Manuel ve Akülü Tekerlekli Sandalye Yedek Parça ve Teknik Servis

GoGo Medikal olarak, ürün portföyümüzde bulunan ürünlerimizin kullanıcılarının özel durumunun farkındalığı ile “Teknik Servis” hizmetimizi fazlasıyla önemsiyor ve bu konuda her zaman daha fazlasını gerçekleştirebilmek adına gelişen teknoloji ve eğitim sürecini yakından takip ediyoruz. Ürünlerimizin kalitesinin yarattığı müşteri memnuniyetini devam ettirebilmek, ürünlerimizi uzun yıllar boyunca güven içerisinde, sağlıklı bir şekilde kullanabilmeniz amacıyla teknik servis ağımızı her geçen gün artırmaktayız.

Manuel ve Akülü Tekerlekli Sandalye Yedek Parça ve Teknik Servis

Manuel ve Akülü Tekerlekli Sandalye Teknik Servis ve Arıza Tespit

Teknik Servislerin de Akülü Tekerlekli Sandalye ve Manuel Tekerlekli Sandalyelerin profesyonel bakım ve onarımı yapılmaktadır. Ekspertiz işlemi A’dan Z’ye ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Garanti kapsamı dışında olan hasar ve tamiratlar için tarafınıza bilgi verilir. Garanti kapsamı içerisindeki tüm müdahalelerimiz ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. 20 yıllık uzmanlıkları ve tecrübeleri olan teknik servis personellerimiz ile en kaliteli hizmeti sağlıyor ve servislerimize garanti veriyoruz. Mekanik, elektronik ve programlama konusunda oluşabilecek tüm arızalar 550 m2’lik servisimizde en güncel ve en teknolojik ekipmanlar kullanılarak onarılmaktadır.

Akülü Sandalye Motor Tamiri ve Detaylı Bakım

  • Tekerlekli sandalyelerimizde kullanılan tüm Watt çeşitlerindeki motorların;
  • Motor / Bobin sargısı,
  • Yağ arındırma / Sıfırlama,
  • Şanzıman dişli bakımı onarımı,
  • Kolektör temizliği ve onarımı,
  • Kömür yatakları ve karbon fırçaların değişimi,
  • Tepeden tırnağa komple bakım gibi tüm arızalar ve ihtiyaçlar profesyonel teknik servisimizde en detaylı şekilde yapılmaktadır.